Марш “нічних метеликів” (+відео)

У центрі Києва вперше в історії України пройшли маршем жінки “певної поведінки”. До повій, або “нічних метеликів”, приєдналися громадські активісти, небайдужі та правозахисники.

Близько сотні учасників маршу, більшість з яких ховали своє обличчя за масками, зібралися на площі перед Верховною Радою. Там їх уже чекали прибічники традиційних сімейних цінностей. Звідти вони рушили до Кабінету міністрів, а потім – Адміністрації Президента.

Оскільки з березня в Україні оголошено день жалоби за загиблими шахтарями, організатори маршу провели захід у форматі “мовчазної ходи”.

Представники секс-індустрії вимагають скасувати адміністративну відповідальність за заняття проституцією (ст.181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

За їхніми словами, адмінпротоколами за заняття секс-послугами погорожують корумповані співробітники правоохоронних органів, це – засіб тиску на дівчат. Часто шантажують, погрожують психологічно і фізично. Повії хочуть, щоб у них було право добровільно надавати секс-послуги зі сплатою податків.

У руках учасники маршу тримали плакати з написами “Моя робота – мій вибір!”, “СЕКС-робота – також робота!”, “Податки замість штрафів!”.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

 

 

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 2 =