Порошенко зустрівся з Лагард: співпраця з МВФ триватиме

Президент України Петро Порошенко зустрівся з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард на полях 48-го Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Під час переговорів йшлося, зокрема, про призначення нового голови Національного банку України.

“Я вітаю призначення незалежного та постійного керівника НБУ”,- заявила директор-розпорядник МВФ.

Після переговорів Лагард і Порошенко повідомили журналістам, що спрівпраця триватиме.

“Для нас дуже важливо продовжувати співпрацю з МВФ зараз, у 2018 році. Оскільки це не лише довіра міжнародних фінансових організацій, пов’язаних з макрофінансовою допомогою від ЄС, співпрацею зі Світовим Банком, а й довіра інвесторів”, – підкреслив Порошенко і подякував Крістін Лагард за ефективну співпрацю впродовж минулого року.

«Я дуже задоволений останнім півріччям, коли ми запровадили багато реформ. І сьогодні ми домовилися продовжити ефективну співпрацю в різних сферах та виконати все, про що ми домовились сьогодні і в минулому. Я дякую за дуже сильну та ефективну співпрацю», – підкреслив Президент України.

У свою чергу, директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард відзначила, що розмова дала можливість оцінити всі заходи, які вже були вжиті:

“У мене була хороша і конструктивна зустріч з президентом Порошенком та його командою, під час якої ми обговорили останні економічні події та перспективи для України, а також виконання заходів, які сприятимуть завершенню очікуваного розгляду в рамках співпраці з МВФ”.

Крістін Лагард закликала Київ прискорити темпи реформ:

“Я підтвердила, що МВФ готовий і надалі підтримувати Україну, разом з іншими міжнародними партнерами, у своїх зусиллях щодо реформування. Я також підкреслила, що Україна має скористатися нинішнім сприятливим зовнішнім середовищем для прискорення реформ і переходу до більш міцного зростання, яке необхідне для сталого покращення рівня життя людей”.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − nine =