“Негарячий” Київ: столична влада капітулювала перед “Нафтогазом”

«Київрада погодила прийняття боргів Київенерго перед Нафтогазом», — цей переможний пост прес-служби “Нафтогазу” найкраще ілюструє сутність, закамуфльовану розпливчастими формулюваннями, прийнятого вчора, 11 вересня, Київською міською радою рішення.

За проголосувало 76 столичних депутатів: фракція «Солідарність» — 49, їх сателіт «Єдність» — 13, міський голова —1, до них додався потужний провладний дембельський акорд раніше опозиційної «Самопомочі», що самоліквідувалася того ж дня, — 13.

Жодного голосу на підтримку не дали «Свобода» і «Батьківщина» (хоча профільна комісія, очолювана їх представником, 3 вересня погодила проект цього рішення).

Міська влада, в травні, не підготувавшись, не вивчивши закони, не вибудувавши оборону і не подбавши про тили, розмахуючи шаблями, пішла в атаку на танки, а у підсумку капітулювала, і відповзла назад, на початкові позиції, маючи, між іншим, на руках судові рішення на свою користь.

Словесні конструкції, які вона тепер вибудовує, видаючи свій провал за перемогу, є ні чим іншим, як прагненням зберегти гарну міну при поганій грі. Може, й на державні нагороди претендуватимуть?

Маємо класичний випадок спроби нагородження непричетних та покарання невинуватих — киян, яких декілька місяців кошмарять відсутністю води, за рахунок їхніх податків купують вдвічі дорожчий газ, вкидають мільярди в “Київтеплоенерго”, що загрожує стати для бюджету чорною дірою. А тепер ще й за борги “Київенерго” доведеться розплачуватися прямо чи опосередковано?

Тим часом наступає зима, а підготовку до опалювального сезону, який зазвичай розпочинається з 15 жовтня, поки фактично й не розпочинали.

P.S. На всяк випадок повідомляю, що я завжди виступав за повернення контролю міста над “Київенерго”, “Київгазом” і “Київводоканалом”. І пропонував, як це зробити. Але не в такий непрофесійний, непродуманий, травматичний спосіб.

Леонід КОСАКІВСЬКИЙ, перший Київський міський голова

Фото із сайту rbc.ua

 

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 1 =