На Київщині прокуратура вимагає повернути державі 130 гектарів

Прокуратура Київської області пред’явила позов щодо повернення державі земель сільськогосподарського призначення площею понад 130 га в Яготинському районі.

Ці угіддя у 2016 році наказами ГУ Держгеокадастру в Київській обл. та рішеннями Яготинської міськради було передано в оренду фізичній особі для ведення фермерського господарства.

Прес-служба прокуратури Київської області інформує: «Отримання громадянином значної площі землі для ведення фермерського господарства спрямоване на штучне збільшення земельного банку свого фермерського господарства, засновником і директором якого фізична особа є з 2013 року, за спрощеною процедурою, без обов’язкового проведення земельних торгів».

Також з’ясувалося, що за цим громадянином не зареєстровано жодної сільськогосподарської техніки, яка б давала змогу здійснювати задекларовану діяльність. Тобто, судячи з усього, він не мав намірів займатися фермерським господарством.

У зв’язку з цим Бориспільська місцева прокуратура звернулася з позовом до суду щодо скасування рішень про передачу угідь та визнання недійсними відповідних договорів.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 7 =