Гройсман натякнув на підвищення пенсій і похвалився результатами роботи (+відео)

Незабаром уряд буде готовий провести пенсійну реформу і підвищити пенсії українцям. Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив під час засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Завдання на 2017 рік – пенсійна реформа

“Наше завдання сьогодні полягає у тому, щоб забезпечити зростання пенсійних виплат для українських пенсіонерів”, – зауважив прем’єр.

Уряд працює над такими пропозиціями і наблизився до необхідних рішень. Передумови для цього є, адже у 2016 році нам вдалося добитися зростання економіки на 2,2%. На 2017 рік уряд прогнозує, що ВВП зросте на 3%.

Гройсман наголосив, що найголовніше завдання Уряду на 2017 рік – запровадження в країні справедливої пенсійної системи.

Рух іде в правильному напрямку, адже дефіцит Пенсійного фонду вже почав зменшуватися.
“Хронічно дефіцитний Пенсійний фонд сьогодні почав зменшувати свій дефіцит”, – заявив прем’єр.

“Кількість вакансій зросла на 50%”

Говорячи про результати підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн, Володимир Гройсман зазначив, що сьогодні спостерігається скорочення безробіття.

“Сьогодні очевидно, що зайнятість населення зростає, відповідно, безробіття падає. Кількість вакансій на ринку праці виросла на 47%. Це тільки початок”, – підкреслив Гройсман.

Розенко: у Пенсійному фонді немає “мертвих душ”

Водночас Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що Пенсійний фонд нарешті почав працювати нормально.

“Починаючи з 2015 року, було проведено 2 аудити Пенсійного фонду. Один ми провели самостійно, у 2016 році Міністерством фінансів України був проведений зовнішній аудит. Крім того, Державна аудиторська служба, після проведення верифікації Мінфіном, здійснила свою ревізію по всім областям”, – розповів він.

“За результатами цих перевірок, виплати лише близько 50 особам викликали сумніви у контролюючих органів. То де ж ці мільйони “мертвих душ” і мільярдні втрати, про які сьогодні так люблять говорити політики з екранів телевізорів?! – Їх немає”, – наголосив Віце-прем’єр-міністр.

2016 рік: інфляція – 12%, соцстандарти зросли на 16-17%

Розенко прогнозує, що в зростання мінімальних соціальних стандартів у 2017 році становитиме 11% при запланованому рівні інфляції 8,5 – 9%.

“У 2016 році нам вдалося побороти інфляційні чинники. При рівні інфляції 12% зростання соціальних стандартів – мінімальної зарплати, мінімального розміру пенсій тощо – відбулося на 16-17%”, – сказав він.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 1 =