“Укроборонпром” залишився без керівника

Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Романа Романова з посади генерального директора державного підприємства “Укроборонпром”.

“Звільнити Романова Романа Анатолійовича з посади генерального директора Державного концерну “Укроборонпром”, – йдеться в указі від 12 лютого на офіційному сайті голови держави.

Раніше гендиректор “Укроборонпрому” повідомив, що подав у відставку.

“Я прийняв рішення залишити свою посаду очільника ДК “Укроборонпром”. Заяву про це я написав ще у минулому році, сподіваюся, що Президент України Петро Порошенко підтримає моє рішення”, – йдеться в заяві Романова на сайті “Укроборонпрому”.

Далі він перераховує здобутки підприємства під своїм керівництвом. Так, за 3,5 року “Укроборонпром” передав українським силовикам більш ніж 16 000 одиниць озброєння та військової техніки. Держава отримала 12,5 млрд грн сплачених податків, а компанія – 11,7 млрд грн.

Нагадаємо, наприкінці грудня прем’єр-міністр Володимир Гройсман ініціював відставку Романова з посади керівника ДП “Укроборонпрому” через заборгованість із виплати заробітної плати. Зокрема працівинкам”Миколаївського суднобудівного заводу”.

 

Rost

Журналіст “Українського репортера”